Jobs

Boltjes International spol. s r.o. – Czech Republic:

Seřizovač CNC strojů

  • seřizování stroje na základě technologických postupů
  • nastavování parametrů výrobních procesů
  • odpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • údržba strojního zařízení
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • SOU / SŠ strojního zaměření výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se
  • práce ve dvousměnném provozu + stálá noční

Plánovač výroby

Náplň práce:

  • Plánování výroby, propouštění zakázek, sledování termínů, koordinace priorit ve výrobě s mistry
  • Komunikace s pobočkou v NL (AJ/NJ – lepší AJ) a zákazníky – ohledně termínů expedic výrobků
  • Koordinace kooperací ve spolupráci s odd. nákupu
  • Vystavování expedičních příkazů
  • Spolupráce ostatními pracovníky napříč firmou: kvalita, technologie, nákup, prodej, sklad, nejvíce ale s mistry ve výrobě
  • Práce v prostření ISO 9001 / IATF 16949

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word)
  • Zkušenost s prací ve firemním informačním systému
  • NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni slovem i písmem

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Možnost dalšího vzdělávání, odborné kurzy
  • Stravenky
  • Dovolená až 25 dní
  • Nástup možný ihned

Technolog/Konstruktér

  • Tvorba a řízení technické dokumentace
  • Zavádění nových technologií a výrobků do výroby
  • Technická podpora výroby během sériové výroby
  • Spolupráce při řešení kvalitativních problémů či technických problémů přípravků, strojů a zařízení ve výrobě
  • Rozvíjení nových i stávajících technologií za účelem zvýšení kvality a efektivnosti výroby
  • Podklady pro cenové nabídky, předkalkulace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní zaměření výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, technické myšlení
  • Znalost 3D modelování (Solidworks, Pro/Engineer, Inventor, aj.) výhodou
  • Znalost práce v MS Office, zkušenost s prací ve firemním informačním systému
  • Základní orientace v hutních materiálech (zejména kovové trubky a profily)
  • Základní znalost NJ nebo AJ (čtení technické dokumentace), komunikační úroveň výhodou
  • ŘP sk. B
  • Zkušenosti s prací v systému managementu kvality ISO 9001 popř. ISO/TS 16949
  • Spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se
  • Pracovní nasazení, flexibilita

KONTAKT:

V případě zájmu o pracovní nabídku, prosím, zašlete Váš životopis e-mailem nebo nás osobně navštivte na adrese:
Boltjes International spol. s r.o.
Lhota 376, 549 41 Červený Kostelec
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Ester Milerová
Telefon: +420 491 467 083
E-mail:e.milerova@boltjesgroup.com

Boltjes Serial B.V. – The Netherlands:

Currently we are not looking for employees.