Jobs

Boltjes International spol. s r.o. – Czech Republic:

Seřizovač CNC strojů

  • seřizování stroje na základě technologických postupů
  • nastavování parametrů výrobních procesů
  • odpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • údržba strojního zařízení
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • SOU / SŠ strojního zaměření výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se
  • práce ve dvousměnném provozu + stálá noční

Technolog/Konstruktér

Náplň práce:

  • Tvorba a řízení technické dokumentace
  • Zavádění nových technologií a výrobků do výroby
  • Technická podpora výroby během sériové výroby
  • Spolupráce při řešení kvalitativních problémů či technických problémů přípravků, strojů a zařízení ve výrobě
  • Rozvíjení nových i stávajících technologií za účelem zvýšení kvality a efektivnosti výroby
  • Podklady pro cenové nabídky, předkalkulace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní zaměření výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, technické myšlení
  • Znalost 3D modelování (Solidworks, Pro/Engineer, Inventor, aj.) výhodou
  • Znalost práce v MS Office, zkušenost s prací ve firemním informačním systému
  • Základní orientace v hutních materiálech (zejména kovové trubky a profily)
  • Základní znalost NJ nebo AJ (čtení technické dokumentace), komunikační úroveň výhodou
  • ŘP sk. B
  • Zkušenosti s prací v systému managementu kvality ISO 9001 popř. ISO/TS 16949
  • Spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se
  • Pracovní nasazení, flexibilita

Operátor(ka) strojírenské výroby

Požadujeme:

  • flexibilita, pracovní nasazení
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobních zařízení
  • mezioperační kontrola kvality výrobků
  • balení výrobků

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech (BMW, Audi, Jaguar, Volvo, Bosch, Geberit, Linet, aj.)
  • mzdové ohodnocení: od 16 000 Kč + stravenky, s možností dalšího růstu dle individuálních dovedností, eventuálně postup na seřizovače CNC strojů (viz výše)
  • Práce ve dvousměnném provozu anebo na stálou noční směnu
  • Dovolenou do 25 dnů
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup možný ihned

KONTAKT:

V případě zájmu o pracovní nabídku, prosím, zašlete Váš životopis e-mailem nebo nás osobně navštivte na adrese:
Boltjes International spol. s r.o.
Lhota 376, 549 41 Červený Kostelec
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Ester Sichrovská
Human Resources & Administration
Telefon: +420 491 467 083
E-mail: e.sichrovska@boltjesgroup.com

Boltjes Serial B.V. – The Netherlands:

Currently we are not looking for employees.