Volná místa

Boltjes International spol. s r.o. – Czech Republic:

Seřizovač CNC strojů

  • seřizování stroje na základě technologických postupů
  • nastavování parametrů výrobních procesů
  • odpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • údržba strojního zařízení
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • SOU / SŠ strojního zaměření výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se
  • práce ve dvousměnném provozu + stálá noční

Vedoucí nákupu

Náplň práce:

  • nákup výrobního materiálu
  • nákup finančně důležitějších položek nevýrobního materiálu (nebude nakupovat papír, kancelářské potřeby, úklidové prostředky, apod.)
  • vyhledávání a rozvoj dodavatelů (tuzemští i zahraniční)
  • jednání s dodavateli o cenách, dodavatelských podmínkách, obalech, dopravě, atd.
  • řízení skladu a kolektivu 4-7 lidí (asistentka, skladníci)
  • práce s podnikových informačním systémem (objednávky, faktury, sklady, reporting, …)
  • znalost požadavků ISO 9001 popř. IAFT 16949 (souvisí s vnitrofiremními procesy i jednáním s dodavateli)
  • komunikace v rámci pobočky s prodejní kanceláří v Holandsku
  • znalost AJ

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost práce v MS Office, zkušenost s prací ve firemním informačním systému
  • Základní orientace v hutních materiálech (zejména kovové trubky a profily)
  • Znalost AJ
  • Zkušenosti s prací v systému managementu kvality ISO 9001 popř. ISO/TS 16949
  • Spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se, pracovní nasazení, flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce v týmu na zajímavých projektech (pro koncové zákzaníky BMW, Audi, Jaguar, Daimler, Ford, aj.
  • možnost profesního růstu
  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovním schopnostem
  • dovolenou až 25 dnů

Operátor(ka) strojírenské výroby

Požadujeme:

  • flexibilita, pracovní nasazení
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobních zařízení
  • mezioperační kontrola kvality výrobků
  • balení výrobků

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech (BMW, Audi, Jaguar, Volvo, Bosch, Geberit, Linet, aj.)
  • mzdové ohodnocení: od 16 000 Kč + stravenky, s možností dalšího růstu dle individuálních dovedností, eventuálně postup na seřizovače CNC strojů (viz výše)
  • Práce ve dvousměnném provozu anebo na stálou noční směnu
  • Dovolenou do 25 dnů
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup možný ihned

KONTAKT:

V případě zájmu o pracovní nabídku, prosím, zašlete Váš životopis e-mailem nebo nás osobně navštivte na adrese:
Boltjes International spol. s r.o.
Lhota 376, 549 41 Červený Kostelec
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Ester Sichrovská
Human Resources & Administration
Telefon: +420 491 467 083
E-mail: e.sichrovska@boltjesgroup.com